KONST / Litografier / Färglitografi 7517628
nr 751 7628
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), vårvinternatt, signerad i trycket, subject size: 45x35,
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:38:23
300 kr
450 kr
500 kr
550 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson